GREENWENT - rekuperacja, wentylacja, klimatyzacja, systemy solarne. Aby poprawnie obejrzeć stronę należy zainstalować wtyczkę FLASH PLAYER.

REKUPERACJA

RekuperacjaRekuperacja jest to nowoczesny system wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła(chłodu). Realizowany jest za pomocą centrali wyposażonej w wymiennik w którym następuje odzysk temperatury z powietrza usuwanego do nawiewanego. Pozwala to na sprawną wentylację pomieszczeń oraz znaczne zmniejszenie koszów energii potrzebnej do ich ogrzania. Rekuperacja szczególnie polecana jest do domków jednorodzinnych, gdzie zapewnia świeże i czyste powietrze przez cały rok. Można ją stosować również w mieszkaniach, biurach, obiektach usługowych oraz użyteczności publicznej. Również w wentylacji przemysłowej rekuperacja znajduje szerokie zastosowanie pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji obiektów.

Firma GREENWENT dostarcza i montuje systemy rekuperacji dla domków, mieszkań oraz innych lokalizacji w których może ona znaleźć zastosowanie. Służymy pomocą w wykonaniu projektu, doborze urządzeń oraz najlepszych rozwiązań, montażu systemu oraz uruchomieniu i pomiarach. Oferujemy szeroki asortyment urządzeń oraz akcesoriów niezbędnych do wykonania prawidłowej instalacji.wersja do drukuWSTECZ | GÓRA


 Dopłata do kolektorów słonecznych
Porady eksperta